Jestem z Ciebie dumny!

Warsztaty “Jestem z Ciebie dumny! (JzCD!)” skierowane są do rodziców i opiekunów dzieci w wieku 3-12 lat, aby uczyli dzieci przezwyciężać ich problemy emocjonalne i behawioralne. Szkolenie bazuje na metodzie Kids’ Skills stworzonej przez fińskiego psychiatrę B. Furmana. Główne założenia tej metody:
1. Nabycie nowej umiejętności przez dziecko pomaga w przezwyciężeniu problemów z emocjami i zachowaniem.
2. Wykorzystywanie uniwersalnych zasobów i zdolności dziecka do nabycia nowej umiejętności.
3. Przywoływanie bohaterów i idoli dziecka do pomocy w nabywaniu umiejętności.
4. Świętowanie.

Zapisy i informacje o warsztatach:
ORGANIZATOR: Pracownia Terapii i Rozwoju Ewelina Zamojtuk
ZAPISY: zamojtuk.ptir@gmail.com lub pod nr tel 733 429 033; przy zgłoszeniach mailowych prosimy o podawanie nr telefonu kontaktowego. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe oraz zaświadczenia.
MIEJSCE: Pracownia Terapii i Rozwoju
ul. Choroszczańska 17 lok. 106/107
15-732 Białystok


Koszt warsztatów:

500 zł (PREZENT dla każdego uczestnika – jedna konsultacja dotycząca metody “Jestem z Ciebie Dumny!” – indywidualna lub z dzieckiem po ukończeniu warsztatów!)

Pełna rezerwacja miejsca następuje po wpłaceniu zaliczki w wysokości 150 zł. Prosimy o przemyślane wpłaty – zaliczka jest bezzwrotna, przy czym w razie nieobecności na szkoleniu można ją wykorzystać w innym terminie. W przypadku, gdyby z przyczyn losowych szkolenie się nie odbyło, zaliczki zostaną zwrócone. Pozostałą kwotę prosimy wpłacić najpóźniej na tydzień przed szkoleniem. W razie, gdyby szkolenie się nie odbyło, pieniądze zostaną zwrócone

Dane do przelewu: Pracownia Terapii i Rozwoju Ewelina Zamojtuk
ul. Choroszczańska 17 lok. 106/107
15-732 Białystok
Nr konta: 89 1140 2004 0000 3302 7754 3065
Tytułem: szkolenie JzCD, nazwisko uczestnika

Osoby prowadzące:
Ewelina Zamojtuk
Barbara Kozłowska

Szkolenie zostanie uruchomione po zebraniu się grupy, osoby zainteresowane proszone są o wpłatę zaliczki, terminy spotkań zostaną ustalone po skompletowaniu grupy.